Hurtownia motoryzacyjna Wąbrzeźno

Jesteśmy do dyspozycji klientów od 2005 roku.

Witamy na stronie ARMOT – hurtowni motoryzacyjnej w Wąbrzeźnie – regionalnego lidera na rynku części zamiennych do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek. Posiadamy bogatą ofertę artykułów motoryzacyjnych - znajdziesz u nas ponad 300 000 części samochodowych. Tak szeroki asortyment gwarantuje klientom, że zamówią u nas elementy zamienne, których szukali. Spory wybór części to nie jedyny nasz atut. Sprawdź w dalszej części tekstu, dlaczego warto z nami współpracować

Hurtownia motoryzacyjna Wąbrzeźno

Poznaj ofertę hurtowni motoryzacyjnej Armot w Wąbrzeźnie

Nasza hurtownia motoryzacyjna w Wąbrzeźnie działa od 2005 roku. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom szeroką gamę, dostępność części samochodowych oraz rozsądnie skalkulowane ceny produktów. Co więcej, w 2011 roku wprowadziliśmy jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku systemów zamówień internetowych, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają cenny czas i pieniądze. Dzięki katalogowi części ARMOT w prosty i wygodny sposób zamówisz interesujące Cię części.

Cały czas staramy się rozwijać dla naszych klientów. Dlatego też posiadamy własny system logistyczny, który umożliwia nam bezpłatne dostarczanie części zamiennych do samochodów bezpośrednio do naszych klientów hurtowych. Zamawiając więcej, możesz zaoszczędzić pieniądze.

Współpracujemy również z ProfiAuto – siecią, która zrzesza największe sklepy, warsztaty i hurtownie motoryzacyjne w Polsce. Obecnie (kwiecień 2020 rok) sieć zrzesza już ponad 1600 partnerów, wliczając w to Armot. Partnerstwo z ProfiAuto umożliwiło nam rozszerzenie oferty do ponad 300 000 części samochodowych. Nawiązaliśmy także współpracę z 250 dostawcami części, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz oryginalne produkty od znanych i cenionych marek.

Zobacz galerię zdjęć »

Kupuj taniej z naszą kartą rabatową

W ARMOT staramy się jak najlepiej doceniać zarówno naszych nowych, jak i stałych klientów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie kartę rabatową, dzięki której możesz taniej zamawiać części zamienne. Zostając klientem naszego sklepu motoryzacyjnego w Wąbrzeźnie, możesz odebrać przy pierwszych zakupach (jeśli ich minimalna wartość wynosi 100 zł) Kartę Rabatową Profi Auto Club. Dzięki karcie przy dalszych zakupach otrzymasz rabat od 5 do 15 procent od ceny detalicznej.

Zapraszamy do współpracy z ARMOT, hurtownią motoryzacyjną w Wąbrzeźnie! Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań, nasz wykwalifikowany zespół służy Ci fachową poradą. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz, znajdujący się w zakładce kontakt.